Onze aankomende activiteiten

Fotografiecursus ‘Van kiekje tot foto’

Wilt u leren hoe u van een kiekje een echte foto maakt? Neem dan deel aan de fotografiecursus ‘Van kiekje tot foto’. Albert Joosen, zeer bekend als fotograaf in Bergen op Zoom, geeft fotografieles aan 55-plussers. Albert zal dat op de hem bekende bevlogen, vakkundige en voor anderen zeer inspirerende wijze doen.

Inhoud cursus

De cursus heeft acht bijeenkomsten van twee uur. In deze beginnerscursus komen onder andere de volgende onderwerpen aan de orde: camera leren kennen, flitsen, foto-opdrachten maken en bespreken, digitale bestanden verwerken, composities, en oefeningen in de praktijk. Albert maakt van u als beginneling in deze cursus een gevorderde fotograaf. Met de opgedane basiskennis gaat u zich verder bekwamen in het fotograferen en nu echt afscheid nemen van het kiekje. Praktisch, aan de hand van onze zeer ervaren fotograaf.

Waar en wanneer?

De fotografiecursus wordt bij voldoende aanmeldingen georganiseerd in de Korenaere, Korenmarkt 7 te Bergen op Zoom. De koffie of thee zal niet ontbreken. 

Coronaregels

Alles gebeurt op de huidige veilige afgesproken afstand en geldende hygiënemaatregelen.
Dit samen gezellig met een groep leeftijdgenoten.

Meer informatie of aanmelden?

Bel telefoonnummer 0164-299491 en vraag naar  Anja Withagen of geef u op via activiteiten@wijzijntraversegroep.nl. Twijfel niet, velen gingen u reeds voor!

Iedereen die wil leren om betere foto’s te maken en zich wil verdiepen in de wereld van de fotografie. Het cursusgeld bedraagt 80 euro voor de gehele cursus bestaande uit 8 lessen. Dit bedrag is inclusief koffie en thee.

  • Locatie
    Ontmoetingscentrum de Korenaere
  • Kosten
    € 80,-
  • Tijdstip
    van 9.30 tot 11.30 uur

Misschien ook interessant

  • Spelen is iets wat we eigenlijk nooit moeten verleren. Het ruimt de geest op en geeft plezier. Daarnaast vraagt de huidige inactieve levensstijl van veel mensen over het algemeen meer aandacht voor wat extra bewegen.

  • 55+ Hatha yoga

    Ontmoetingscentrum de Korenaere

    Beweegwijzer organiseert in ontmoetingscentrum de Korenaere yoga lessen voor senioren. De lessen zijn elke maandag van 9.15 tot 10.15 uur, Korenmarkt 7 in Bergen op Zoom.

     

  • Seniorobics

    Ontmoetingscentrum De Korenaere

    Intensief en ritmisch bewegen om een optimale conditie te behouden; dat is wat we doen tijdens Seniorobics. Want de huidige levensstijl vraagt over het algemeen meer aandacht voor wat extra bewegen.

Stel uw vraag